I-landsprobläm -.-
Kikar runt på Rapunzelofsweden just nu, måste skaffa nytt nu, och vill ju helst köpa det jag har nu, som jag haft i 8 månader (!) Gälet va? Men det är så sjukt bra kvalité, men det är sååå dyrt, iallafall för min plånka för tillfället.. ;'c Men är så fucking jävla trött på mitt hår så jag kan spy snart.. Färgen är rutten och löspälsen börjar som sagt ge vika.. Suck! När vi var på Coop igår så såg jag en tjej med den perfekta hårfärgen & frisyren, jag ville ha den. Mörkblont med slingor <3 Hur fint som helst. Men känner att jag vill fixa hela mitt hår ordentligt istället då, alltså färga & klippa till det rätt när jag har den nya pälsen hemma :') Hatar att vara naken i huvet. Klarar inte av korta frillan.. Åwh, jävla hår-beskymmer man haaaar!


N(ina)
Du vinner ju på att köpa den dyra i längden, eftersom den håller så länge.. Köper du ett sämre måste du köpa nytt oftare och det kostar ju också pengar :)
lilli
ska också försöka få mörkblont med slingor.. bara allt dt svarta växer ut nångång =/
Amanda
Hej :)
Tänkte bara höra såg att du använder träns eller?
Hur fäster du ditt löshår?
Vad tycker du är bäst?
Måste ha tips har köpt lös hår nu och provat endel olika men inte fastnat för något ännu sådär :P
ida
om du skriver in rabattkoden glitzy på rapunzelofsweden så får du 10% rabatt, bara så att du vet! :)
Sabine
gryym design :)
Hanna
Du o Julia är såååå lika!!
Nightfall
Ååh jag beställde svart hår därifrån förut men det blev slitet direkt.. Har du clips? Hur tvättar du ditt löshår?
Veronica
Jag har samma problem...eller nej, kanske inte. Men jag ar ocksa trott pa mitt har och farg...eller brist pa farg. Har typ inte rad att ga och fixa slingor och utvaxten ar extrem :( Har haft brunt innan, sa kanske att jag blir brunett for ett tag? Jag gillar iaf din farg, och det paminner om vad jag hade.
20:01:03 


Vardagligt